whatsapp
  • Profesyonel % 100 Etkili Teras Su İzolasyonu & Kaplama Sistemleri
  • 0 (532) 456-4507
Teras Tadilatı & Onarımları

Uzun zaman atıl vaziyetteki teras çatı'nın yeniden uygulama tekniklerimizle yenileme çalışmaları. Kışın kar ve soğuk akımları bazı illerimizde ek görsel terasdaki hadiseleri beraberinde getirebiliyor. Çatlayan ve artık kullanım dışı kalan teras fayans yüzeyi gözlem / yapılanlar / uygulama / son aşama sırasıyla çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. 

Çatı ve teras uygulamasında. Duvar tamiratları, zemin şap uygulaması, dolgu ve astar, camelyaf keçe döşemesi, prüzsüzleştirme ve son katmanmaları oluşturacak zahmetli aşamalardan geçmektedir. Bu terasımız küçük olmasının yanında net 4 günlük bir uğraşın sonucunda ortaya çıkmıştır. Manuel olarak uygulanan ürünümüz çok farklı formlara girebilme özelliği ile uygulandığı bölgede maksimum düzeyde yalıtım sağlamaktadır. Rijitlik, çekme mukavemeti, uv dayanımlı ve alev ilerletmeyen özellik katılabilir yapısıyla muhendislik harikası bir meteryaldir.

Gittiğimiz teras çatı keşiflerinde bir takım sürme ve sprey izolasyonların amacına hizmet etmediği görülmekte deneme yanılma ürünleri zorunlu olarak kullanılabilmektedir veya kalitesi düşük ürünlerin maliyetleri düşük olduğundan kullanılması sonraki yıllarda başka masraflı hadiseleride beraberinde getirmesi ile devam eden hikayeleri sürdürmektedir. Kesin bir izolasyon için teras uygulamalarımızın sağladığı avantajlar % 100 başarı alınması konusunda en kaliteli yöntemdir. 

Sadece izolasyonla sınırlı bulunmayan çalışmalarımızın üzerinde gezinilebilir olmasının yanında koruma şapı vey tekrar fayans döşeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Bir kaç renk sınırlama zorunluluğu olmadan, sınırsız ral renk tatbiki yapılabilmekte müşteri tercihi doğrultusunda imalatlar gerçekleştirilmektedir.  Uygulamayla sınırlı bulunmayan fikir ve öneri üreten ekibimiz ne tür malzeme seçimi yapmış olursanız olun bir sonraki teras problemlerinizde sizi bekliyor olacak.


. .